Labels Thermal Transfer - Compatible
5" x 4" Premium Thermal Transfer Paper Label; 3" Core; 4 Rolls/case; 1500 Labels/roll
Item #:
10733
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $117.65 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $115.29 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $109.41 /Case | Save 21% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $104.70 /Case | Save 24% | Free Shipping |
| 50 + | $99.99 /Case | Save 28% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Compatible
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 5" |
| Length: | 4" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Premium Thermal Transfer |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 1500 |
| Rolls/Case: | 4 |
| Notes: |
| Material Description: | This material is top-coated paper with a permanent adhesive. |
Write Your Own Review




