Labels Direct Thermal - Zebra
4" x 900" Zebra Direct Thermal Z-Perform 1000D 2.4 mil Receipt Paper; 1" Core; 1 Label/roll; 12 Rolls/carton
Item #:
800398-004
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $82.34 /Case | Save 14% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $79.98 /Case | Save 17% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $77.63 /Case | Save 19% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $74.10 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $71.74 /Case | Save 25% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 900" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 2" |
| Product Line: | Z-Perform 1000D 2.4 mil Receipt |
| Printer Type: | Mobile |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | No Perf |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 1 |
| Rolls/Case: | 12 |
| Notes: | 10 year archivability |
| Material Description: | Uncoated 2.4 mil direct thermal paper receipt. Ideal for applications requiring limited durability. |
Write Your Own Review




