Labels Thermal Transfer - Zebra
4" x 8" Zebra Thermal Transfer Z-Perform 1500T Paper Label; 3" Core; 750 Labels/roll; 4 Rolls/carton
Item #:
10021228
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $78.80 /Case | Save 14% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $76.45 /Case | Save 17% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $74.10 /Case | Save 19% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $70.57 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $68.21 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 8" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Z-Perform 1500T |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 750 |
| Rolls/Case: | 4 |
| Notes: |
| Material Description: | Standard thermal transfer paper label with a permanent acrylic adhesive. Provides the optimal balance between performance and price. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




