Labels Thermal Transfer - Zebra
4" x 6" Zebra Thermal Transfer Z-Select 4000T 7.0 mil Tag Paper; 3" Core; 860 Labels/roll; 4 Rolls/carton
Item #:
72352
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $132.95 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $130.59 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $124.71 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $120.00 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $115.29 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 6" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Z-Select 4000T 7.0 mil Tag |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 860 |
| Rolls/Case: | 4 |
| Notes: | Contains side sensing notch |
| Material Description: | Premium, coated, 7.5 mil direct thermal paper tag. Suggested applications include general purpose ticketing, shop floor tracking, retail hang tags and inventory control tags. |
Write Your Own Review




