Labels Thermal Transfer - Compatible
4" x 6" Thermal Transfer Paper Label; 1" Core; Perforated; 2 Rolls/case; 250 Labels/roll - Glassine liner
Item #:
TTL46104-2
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 3 - 5 | $7.50 /Case | Save 6% | ----------------- |
| 6 - 8 | $7.25 /Case | Save 9% | Free Shipping |
| 9 - 11 | $6.95 /Case | Save 13% | Free Shipping |
| 12 + | $6.50 /Case | Save 18% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Compatible
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 6" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 4" |
| Product Line: | Thermal Transfer |
| Printer Type: | Desktop |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 250 |
| Rolls/Case: | 2 |
| Notes: | Glassine Liner |
| Material Description: | This material is uncoated paper with a permanent adhesive. |
Write Your Own Review




