Labels Thermal Transfer - Zebra
4" x 6.5" Zebra Thermal Transfer Z-Select 4000T Paper Label; 3" Core; 840 Labels/roll; 4 Rolls/carton
Item #:
73298
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $144.72 /Case | Save 14% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $141.19 /Case | Save 17% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $134.12 /Case | Save 21% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $129.42 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $124.71 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 6.5" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Z-Select 4000T |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 840 |
| Rolls/Case: | 4 |
| Notes: |
| Material Description: | Premium thermal transfer paper label with a permanent acrylic adhesive. Specially coated to provide optimal performance. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




