Labels Direct Thermal - Zebra
4" x 3" Zebra Direct Thermal Z-Select 4000D Paper Label; 1" Core; 110 Labels/roll; 12 Rolls/carton
Item #:
800340-305
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $90.57 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $89.40 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $84.69 /Case | Save 21% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $81.16 /Case | Save 24% | Free Shipping |
| 50 + | $78.80 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 3" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 2" |
| Product Line: | Z-Select 4000D |
| Printer Type: | Mobile |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 110 |
| Rolls/Case: | 12 |
| Notes: |
| Material Description: | Premium, coated direct thermal paper label with an all-temp permanent acrylic adhesive. Specially coated to provide optimal performance. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




