Labels Direct Thermal - Zebra
4" x 3" Zebra Direct Thermal Z-Perform 1000D Paper Label; 0.75" Core; 200 Labels/roll; 36 Rolls/carton
Item #:
LD-R6AO5B
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $321.27 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $314.20 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $301.26 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $288.31 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $277.72 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 3" |
| Core Diameter: | 0.75" |
| Outer Diameter: | 2.5" |
| Product Line: | Z-Perform 1000D |
| Printer Type: | Mobile |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 200 |
| Rolls/Case: | 36 |
| Notes: | Black mark sensing |
| Material Description: | Uncoated direct thermal paper label with a permanent acrylic adhesive. Ideal for applications that require limited durability. |
Write Your Own Review




