Labels Thermal Transfer - Compatible
4" x 2" Thermal Transfer Paper Label; 3" Core; 4 Rolls/case; 3000 Labels/roll - No Perf
Item #:
10669
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $87.04 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $85.87 /Case | Save 18% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $82.34 /Case | Save 21% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $78.80 /Case | Save 24% | Free Shipping |
| 50 + | $75.27 /Case | Save 28% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Compatible
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 2" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Thermal Transfer |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | No Perf |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 3000 |
| Rolls/Case: | 4 |
| Notes: |
| Material Description: | This material is uncoated paper with a permanent adhesive. |
Write Your Own Review




