Labels Thermal Transfer - Compatible
4" x 2" Premium Thermal Transfer Paper Label; 3" Core; 12" OD; 3 Rolls/case; 7595 Labels/roll
Item #:
10724
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $152.96 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $150.60 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $144.72 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $138.83 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $131.77 /Case | Save 27% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Compatible
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 2" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 12" |
| Product Line: | Premium Thermal Transfer |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | No Perf |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 7595 |
| Rolls/Case: | 3 |
| Notes: | 12" Outside Diameter |
| Material Description: | This material is top-coated paper with a permanent adhesive. |
Write Your Own Review




