Labels Thermal Transfer - Compatible
4" x 2" Premium Thermal Transfer Paper Label; 1" Core; 12 Rolls/case; 735 Labels/roll
Item #:
10785
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $95.28 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $94.11 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $90.57 /Case | Save 19% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $84.69 /Case | Save 25% | Free Shipping |
| 50 + | $81.16 /Case | Save 28% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Compatible
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 2" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 4" |
| Product Line: | Premium Thermal Transfer |
| Printer Type: | Desktop |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 735 |
| Rolls/Case: | 12 |
| Notes: |
| Material Description: | This material is top-coated paper with a permanent adhesive. |
Write Your Own Review




