Labels Direct Thermal - Zebra
4" x 1.5" Zebra Direct Thermal Z-Perform 2000D Paper Label; 1" Core; 1620 Labels/roll; 6 Rolls/carton
Item #:
10015786
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $118.82 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $116.47 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $110.58 /Case | Save 21% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $105.88 /Case | Save 24% | Free Shipping |
| 50 + | $102.34 /Case | Save 27% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4" |
| Length: | 1.5" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 5" |
| Product Line: | Z-Perform 2000D |
| Printer Type: | Desktop |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 1620 |
| Rolls/Case: | 6 |
| Notes: |
| Material Description: | Standard, coated direct thermal paper label with an all-temp permanent acrylic adhesive. Provides the optimal balance between performance and price. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




