Labels Direct Thermal - Zebra
4.375" x 645' Zebra Direct Thermal Z-Perform 1000D 3.5 mil Receipt Paper; 1" Core; 1 Label/roll; 8 Rolls/carton
Item #:
10007009
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $225.93 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $221.22 /Case | Save 17% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $212.98 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $203.57 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $196.50 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 4.375" |
| Length: | 7740" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 6" |
| Product Line: | Z-Perform 1000D 3.5 mil Receipt |
| Printer Type: | Kiosk |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | No Perf |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 1 |
| Rolls/Case: | 8 |
| Notes: |
| Material Description: | Standard, uncoated direct thermal 3.5 mil receipt paper. Ideal for applications requiring limited durability. |
Write Your Own Review




