Labels Thermal Transfer - Compatible
3" x 5" Thermal Transfer Paper Label; 3" Core; 8 Rolls/case; 1200 Labels/roll
Item #:
10663
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $129.42 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $127.06 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $121.18 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $116.47 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $110.58 /Case | Save 27% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Compatible
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 3" |
| Length: | 5" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Thermal Transfer |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 1200 |
| Rolls/Case: | 8 |
| Notes: |
| Material Description: | This material is uncoated paper with a permanent adhesive. |
Write Your Own Review




