Labels Direct Thermal - Zebra
3" x 1" Zebra Direct Thermal Z-Select 4000D Paper Label; 1" Core; 2340 Labels/roll; 6 Rolls/carton
Item #:
10010043
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $128.24 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $125.88 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $120.00 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $115.29 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $110.58 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 3" |
| Length: | 1" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 5" |
| Product Line: | Z-Select 4000D |
| Printer Type: | Desktop |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 2340 |
| Rolls/Case: | 6 |
| Notes: |
| Material Description: | Premium, coated direct thermal paper label with an all-temp permanent acrylic adhesive. Specially coated to provide optimal performance. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




