Labels Thermal Transfer - Zebra
2" x 5.5" Zebra Thermal Transfer Z-Select 4000T All-Temp Paper Label; 3" Core; 1050 Labels/roll; 10 Rolls/carton
Item #:
72305
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $198.86 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $194.15 /Case | Save 17% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $185.91 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $177.67 /Case | Save 24% | Free Shipping |
| 50 + | $171.79 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 2" |
| Length: | 5.5" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Z-Select 4000T All-Temp |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | No Perf |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 1050 |
| Rolls/Case: | 10 |
| Notes: |
| Material Description: | Premium thermal transfer paper label with a permanent all-temp acrylic adhesive that allows the label to be applied to surfaces as cold as-20?F. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




