Labels Direct Thermal - Zebra
2" x 1.5" Zebra Direct Thermal Z-Select 4000D Paper Label; 0.75" Core; 284 Labels/roll; 36 Rolls/carton
Item #:
10015767
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $190.62 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $185.91 /Case | Save 17% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $177.67 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $170.61 /Case | Save 24% | Free Shipping |
| 50 + | $164.73 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 2" |
| Length: | 1.5" |
| Core Diameter: | 0.75" |
| Outer Diameter: | 2.2" |
| Product Line: | Z-Select 4000D |
| Printer Type: | Mobile |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 284 |
| Rolls/Case: | 36 |
| Notes: |
| Material Description: | Premium, coated direct thermal paper label with an all-temp permanent acrylic adhesive. Specially coated to provide optimal performance. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




