Labels Thermal Transfer - Compatible
2.5" x 1" Premium Thermal Transfer Paper Label; 1" Core; 12 Rolls/case; 2500 Labels/roll
Item #:
10774
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $144.72 /Case | Save 14% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $141.19 /Case | Save 17% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $134.12 /Case | Save 21% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $129.42 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $123.53 /Case | Save 27% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Compatible
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 2.5" |
| Length: | 1" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 5" |
| Product Line: | Premium Thermal Transfer |
| Printer Type: | Desktop |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 2500 |
| Rolls/Case: | 12 |
| Notes: |
| Material Description: | This material is top-coated paper with a permanent adhesive. |
Write Your Own Review




