Labels Thermal Transfer - Zebra
2.375" x 1" Zebra Thermal Transfer Z-Select 4000T Paper Label; 1" Core; 2580 Labels/roll; 6 Rolls/carton
Item #:
10005848
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $131.77 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $129.42 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $123.53 /Case | Save 20% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $118.82 /Case | Save 23% | Free Shipping |
| 50 + | $115.29 /Case | Save 25% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 2.375" |
| Length: | 1" |
| Core Diameter: | 1" |
| Outer Diameter: | 5" |
| Product Line: | Z-Select 4000T |
| Printer Type: | Desktop |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 2580 |
| Rolls/Case: | 6 |
| Notes: | Labels have center vertical slit creating two 1.1875" x 1" labels. |
| Material Description: | Premium thermal transfer paper label with a permanent acrylic adhesive. Specially coated to provide optimal performance. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




