Labels Direct Thermal - Zebra
2.25" x 312" Zebra Direct Thermal Z-Perform 1000D 2.4 mil Receipt Paper; 0.5" Core; 1 Label/roll; 50 Rolls/carton
Item #:
10021203
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $48.20 /Case | Save 29% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $47.03 /Case | Save 30% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $45.85 /Case | Save 32% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $43.49 /Case | Save 36% | Free Shipping |
| 50 + | $42.32 /Case | Save 37% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Direct Thermal - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 2.25" |
| Length: | 312" |
| Core Diameter: | 0.5" |
| Outer Diameter: | 1.2" |
| Product Line: | Z-Perform 1000D 2.4 mil Receipt |
| Printer Type: | Mobile |
| Material: | Direct Thermal Paper |
| Perforation: | No Perf |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 1 |
| Rolls/Case: | 50 |
| Notes: | 10 year archivability |
| Material Description: | Uncoated 2.4 mil direct thermal paper receipt. Ideal for applications requiring limited durability. |
Write Your Own Review




