Labels Thermal Transfer - Zebra
2.25" x 1.25" Zebra Thermal Transfer Z-Select 4000T Paper Label; 3" Core; 5087 Labels/roll; 4 Rolls/carton
Item #:
800622-125
| Quantity | Price | Discount | Shipping |
|---|---|---|---|
| 5 - 9 | $124.71 /Case | Save 15% | Free Shipping |
| 10 - 14 | $122.35 /Case | Save 16% | Free Shipping |
| 15 - 24 | $117.65 /Case | Save 19% | Free Shipping |
| 25 - 49 | $111.76 /Case | Save 24% | Free Shipping |
| 50 + | $108.23 /Case | Save 26% | Free Shipping |
| Looking for larger quantities with deeper discounts? | |||
Labels Thermal Transfer - Zebra
In stock:
More Info...
1-4 Day Delivery (ground)
| Width: | 2.25" |
| Length: | 1.25" |
| Core Diameter: | 3" |
| Outer Diameter: | 8" |
| Product Line: | Z-Select 4000T |
| Printer Type: | Tabletop/Industrial |
| Material: | Thermal Transfer Paper |
| Perforation: | Perf'd |
| Color: | White |
| Labels/Roll: | 5087 |
| Rolls/Case: | 4 |
| Notes: |
| Material Description: | Premium thermal transfer paper label with a permanent acrylic adhesive. Specially coated to provide optimal performance. Recommended for indoor use. |
Write Your Own Review




